Skip to main content

 

Voor volwassenen


Jaarthema

De Kleopasgemeente probeert eenheid in toerusting en bezinning te houden middels een Jaarthema. Het Jaarthema staat centraal bij huiskringen, in gemeentebrede ontmoetingen en ook regelmatig in kerkdiensten. Het Jaarthema voor 2023/2024 is Leef je Geloof - De brief van Jakobus. Meer...

Moment van Gebed

Het Moment van Gebed is meestal tweewekelijks, op woensdag vroeg in de avond, behalve in de vakanties. We aanbidden en danken God en doen voorbede. Wees welkom, ook om stil mee te bidden. De bijeenkomsten staan vermeld in het Activiteitenoverzicht (klik hier). Opgeven bij Naomi Smit - Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of Jeanette den Uil - Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Klik hier voor meer informatie

Alphacursus

Jaarlijks organiseren we een serie bijeenkomsten voor iedereen die meer wil weten over het christelijk geloof. We doen dit samen met de Bethelkerk, Nieuwe kerk en Beatrixkerk. Tijdens de avonden eten we als groep met elkaar. De deelnemers maken bovendien op een informele manier kennis met de belangrijkste begrippen van het christelijk geloof. Van harte welkom!

Het team is te bereiken via: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Kringwerk

Een flink aantal leden van onze wijkgemeente neemt deel aan één van de huiskringen. Zij komen gemiddeld twee keer per maand bijeen om elkaar te ontmoeten, op te bouwen, te inspireren en te delen in lief en leed. 

De kring is bedoeld als plek in de gemeente waar je kunt groeien in geloof en we omzien naar elkaar. In de kring ben je altijd welkom! 

Meer informatie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Basiskring 1

De huiskring waarin Bijbelstudie samengaat met aandacht voor elkaar en de gemeente, afgewisseld met af en toe een gezamenlijke maaltijd of wandeling. We zien elkaar eens per 2 a 3 weken op donderdag.
Leeftijdsindicatie: 30-67 jaar. Harm Heimensen.

Jong Belegen

In deze kring staat ontmoeting, verdieping en discussie centraal, gericht op toepassing in ons eigen leven. We komen eens per 2 weken op donderdag samen bij iemand thuis.
Henk van de Kolk.

Basiskring 3

Deze kring draait om ontmoeting, Bijbelstudie en de praktische invulling van je geloof. We komen bij iemand thuis bij elkaar op woensdag om de twee weken.
Leeftijdsindicatie: 22-50. Gijs van Donselaar.

Basiskring 4

Wij zijn een nieuwe kring van betrokken Kleopassers die allen buiten de Rietkampen wonen. Ontmoeting, Bijbelstudie en elkaar bemoedigen staan centraal. We komen eens in de 2 a 3 weken op donderdag bij elkaar. Er is zeker ruimte voor uitbreiding.
Agnes en A3 Batenburg

Basiskring 5

Een mooie mix van oude en verse Kleopassers. Wij ontmoeten elkaar op donderdagen rondom de Bijbel, maar starten met koffie of thee om ook naar elkaar te luisteren. We zijn nog een kleine kring dus wees welkom als je nog een kring zoekt.
Koos Gardebroek

Basiskring 7

In deze huiskring zijn Bijbelstudie, verdieping, toepassing en ontmoeting belangrijke thema's. We komen eens per 2 weken op donderdag bij elkaar. Ook buiten de Rietkampen.
Leeftijdsindicatie: 40-60. Peter Kranendonk

Basiskring 8

Wij zijn een kring waar ontmoeting en samen Bijbelstudie doen centraal staan. Naast dieper ingaan op wat er precies staat, zoeken we naar de praktische toepassing van wat we net hebben gelezen. We komen elke twee weken op maandag samen.
Judith en Arno van Dam

Kring ds. Van den Houten

Deze Bijbelstudie en thematische kring komt eens per 3 a 4 weken op woensdag of donderdag bij elkaar in Kerkelijk Centrum Emmaüs. Dit jaar gaan we ook bezig met het jaarthema.

Van Alpha naar Omega

Deze Bijbelstudiekring die ontstaan is uit de Alpha cursus en bestaan uit leden van diverse wijkgemeenten, komt elke 3 weken op woensdag bij elkaar.
Leeftijdsindicatie: de jongste is 26 en de oudste 57. Dick van Stuijvenberg

Leerhuis Kleopas

De Leerhuiskring voorziet al jaren in een behoefte. We kiezen een aantal boeken op het raakvlak geloof en maatschappij. Behalve voor theologie is er ook plek voor literatuur en bijvoorbeeld muziek. We komen 5 a 6 keer per jaar bij elkaar op zondagavond.
Christa

Seniorenkring

We komen als seniorengroep elke tweede donderdag van de maand bij elkaar om elkaar te ontmoeten. Er is gezelligheid en er zijn opbouwende onderwerpen. Sluit gerust aan! We beginnen om 10:00 uur, de inloop met koffie is vanaf 9:45 uur met koffie en we sluiten af rond 12:00 uur.

Locatie: Kerkelijk Centrum Emmaüs aan de Laan der Verenigde Naties 94 in Ede.

Seniorenmiddag 

Een middag vol ontmoeting, ontspanning en bezinning voor ouderen! Een gewone middag begint om 14:30 uur en eindigt rond de klok van 17:00 uur. Indien de seniorenmiddag om 15:30 uur begint, dan betekent dit dat we ook samen eten. Alle senioren uit de Rietkampen (Kleopasgemeente) en Ede-Zuid (Bethelkerk) zijn van harte welkom; maar ook als je geen lid bent van onze gemeente verwelkomen wij je graag!

Locatie: Bethelkerk, Jan Th. Tooroplaan 133.

Voor volwassenen


Jaarthema

De Kleopasgemeente probeert eenheid in toerusting en bezinning te houden middels een Jaarthema. Het Jaarthema staat centraal bij huiskringen, in gemeentebrede ontmoetingen en ook regelmatig in kerkdiensten. Het Jaarthema voor 2023/2024 is Leef je Geloof - De brief van Jakobus. Meer...

Moment van Gebed

Het Moment van Gebed is meestal tweewekelijks, op woensdag vroeg in de avond, behalve in de vakanties. We aanbidden en danken God en doen voorbede. Wees welkom, ook om stil mee te bidden. De bijeenkomsten staan vermeld in het Activiteitenoverzicht (klik hier). Opgeven bij Naomi Smit - Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of Jeanette den Uil - Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Klik hier voor meer informatie

Alphacursus

Jaarlijks organiseren we een serie bijeenkomsten voor iedereen die meer wil weten over het christelijk geloof. We doen dit samen met de Bethelkerk, Nieuwe kerk en Beatrixkerk. Tijdens de avonden eten we als groep met elkaar. De deelnemers maken bovendien op een informele manier kennis met de belangrijkste begrippen van het christelijk geloof. Van harte welkom!

Het team is te bereiken via: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Kringwerk

Een flink aantal leden van onze wijkgemeente neemt deel aan één van de huiskringen. Zij komen gemiddeld twee keer per maand bijeen om elkaar te ontmoeten, op te bouwen, te inspireren en te delen in lief en leed. 

De kring is bedoeld als plek in de gemeente waar je kunt groeien in geloof en we omzien naar elkaar. In de kring ben je altijd welkom! 

Meer informatie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Basiskring 1

De huiskring waarin Bijbelstudie samengaat met aandacht voor elkaar en de gemeente, afgewisseld met af en toe een gezamenlijke maaltijd of wandeling. We zien elkaar eens per 2 a 3 weken op donderdag.
Leeftijdsindicatie: 30-67 jaar. Harm Heimensen.

Jong Belegen

In deze kring staat ontmoeting, verdieping en discussie centraal, gericht op toepassing in ons eigen leven. We komen eens per 2 weken op donderdag samen bij iemand thuis.
Henk van de Kolk.

Basiskring 3

Deze kring draait om ontmoeting, Bijbelstudie en de praktische invulling van je geloof. We komen bij iemand thuis bij elkaar op woensdag om de twee weken.
Leeftijdsindicatie: 22-50. Gijs van Donselaar.

Basiskring 4

Wij zijn een nieuwe kring van betrokken Kleopassers die allen buiten de Rietkampen wonen. Ontmoeting, Bijbelstudie en elkaar bemoedigen staan centraal. We komen eens in de 2 a 3 weken op donderdag bij elkaar. Er is zeker ruimte voor uitbreiding.
Agnes en A3 Batenburg

Basiskring 5

Een mooie mix van oude en verse Kleopassers. Wij ontmoeten elkaar op donderdagen rondom de Bijbel, maar starten met koffie of thee om ook naar elkaar te luisteren. We zijn nog een kleine kring dus wees welkom als je nog een kring zoekt.
Koos Gardebroek

Basiskring 7

In deze huiskring zijn Bijbelstudie, verdieping, toepassing en ontmoeting belangrijke thema's. We komen eens per 2 weken op donderdag bij elkaar. Ook buiten de Rietkampen.
Leeftijdsindicatie: 40-60. Peter Kranendonk

Basiskring 8

Wij zijn een kring waar ontmoeting en samen Bijbelstudie doen centraal staan. Naast dieper ingaan op wat er precies staat, zoeken we naar de praktische toepassing van wat we net hebben gelezen. We komen elke twee weken op maandag samen.
Judith en Arno van Dam

Kring ds. Van den Houten

Deze Bijbelstudie en thematische kring komt eens per 3 a 4 weken op woensdag of donderdag bij elkaar in Kerkelijk Centrum Emmaüs. Dit jaar gaan we ook bezig met het jaarthema.

Van Alpha naar Omega

Deze Bijbelstudiekring die ontstaan is uit de Alpha cursus en bestaan uit leden van diverse wijkgemeenten, komt elke 3 weken op woensdag bij elkaar.
Leeftijdsindicatie: de jongste is 26 en de oudste 57. Dick van Stuijvenberg

Leerhuis Kleopas

De Leerhuiskring voorziet al jaren in een behoefte. We kiezen een aantal boeken op het raakvlak geloof en maatschappij. Behalve voor theologie is er ook plek voor literatuur en bijvoorbeeld muziek. We komen 5 a 6 keer per jaar bij elkaar op zondagavond.
Christa

Seniorenkring

We komen als seniorengroep elke tweede donderdag van de maand bij elkaar om elkaar te ontmoeten. Er is gezelligheid en er zijn opbouwende onderwerpen. Sluit gerust aan! We beginnen om 10:00 uur, de inloop met koffie is vanaf 9:45 uur met koffie en we sluiten af rond 12:00 uur.

Locatie: Kerkelijk Centrum Emmaüs aan de Laan der Verenigde Naties 94 in Ede.

Seniorenmiddag 

Een middag vol ontmoeting, ontspanning en bezinning voor ouderen! Een gewone middag begint om 14:30 uur en eindigt rond de klok van 17:00 uur. Indien de seniorenmiddag om 15:30 uur begint, dan betekent dit dat we ook samen eten. Alle senioren uit de Rietkampen (Kleopasgemeente) en Ede-Zuid (Bethelkerk) zijn van harte welkom; maar ook als je geen lid bent van onze gemeente verwelkomen wij je graag!

Locatie: Bethelkerk, Jan Th. Tooroplaan 133.