Kerkdienst
Op zondag zijn er in de kerkgebouwen een of meer diensten die je vrij kunt bezoeken. Zie de tijden en adresgegevens op deze pagina. Ook jij bent van harte welkom om een kerkdienst te bezoeken en als je je bekend maakt bij de ingang (hoeft niet) helpen we je om je weg in het gebouw en een plekje in de kerkzaal te vinden.
ONLINE
De diensten worden ook via kerkdienstgemist.nl uitgezonden. Bezoek de website van de wijkgemeente, daar kun je een rechtstreekse link vinden naar kerkdienstgemist.nl. Er zijn diverse manieren om de dienst online te volgen:
- Via een browser: ga naar www.kerkdienstgemist.nl en zoek op de naam van het kerkgebouw of in geval van de Kleopasgemeente op de naam van de wijkgemeente;
- via een app: kerkdienstgemist.nl heeft ook een eigen app die je kunt installeren op een moderne telefoon of tablet. Klik hier voor meer informatie over de app of installeer op je telefoon of tablet via de Google play store of de Apple App store. De app heeft ook de mogelijkheid om te casten, dus als je TV dat ondersteunt, dan kun je de beelden naar de TV sturen met je app;
- via een 'kastje': neem contact op met het kerkelijk bureau om een kastje te laten installeren in geval bovenstaande opties niet werkbaar zijn voor jouw situatie.
Deze week
vr 29 mrt 15:00 Sionkerk
ds. L. de Wit
Kerktelefoon kanaal 5
vr 29 mrt 18:30 Bethanie
ds. D.C. Floor ( dienst OK )
vr 29 mrt 19:15 De Hartenberg
Goede Vrijdagviering
vr 29 mrt 19:30 Oude Kerk
ds. J.C. Breugem
Kerktelefoon kanaal 1
vr 29 mrt 19:30 Nieuwe Kerk
ds. P.A. Verbaan
Kerktelefoon kanaal 4
vr 29 mrt 19:30 Bethelkerk
ds. D.G.R.A. Beekman
Kerktelefoon kanaal 3
vr 29 mrt 19:30 De Ark
ds. D. Hoolwerf (Heilig Avondmaal)
Kerktelefoon kanaal 6
vr 29 mrt 19:30 KC Emmaus
zie Bethelkerk
Kerktelefoon kanaal 2
zo 31 mrt 08:45 De Ark
ds. D. Hoolwerf ( 1e dienst )
Kerktelefoon kanaal 6
zo 31 mrt 08:45 KC Emmaus
ds. N.W. van den Houten
Kerktelefoon kanaal 2
zo 31 mrt 09:30 Sionkerk
ds. L. de Wit
Kerktelefoon kanaal 5
zo 31 mrt 09:30 Nieuwe Kerk
ds. P.A. Verbaan
Kerktelefoon kanaal 4
zo 31 mrt 09:30 Bethelkerk
ds. D.G.R.A. Beekman
Kerktelefoon kanaal 3
zo 31 mrt 09:50 Oude Kerk
ds. J.C. Breugem
Kerktelefoon kanaal 1
zo 31 mrt 10:00 De Hartenberg
ds D.C. Reiling ( Paasviering )
zo 31 mrt 10:15 Bethanie
ds. D.C. Floor ( dienst KL )
zo 31 mrt 10:45 De Ark
ds. D. Hoolwerf ( 2e dienst )
zo 31 mrt 17:00 Sionkerk
ds. B.L.P. Tramper (Waarder)
Kerktelefoon kanaal 5
zo 31 mrt 17:00 Nieuwe Kerk
ds. A.J.R. Treur (Bodegraven)
Kerktelefoon kanaal 4
zo 31 mrt 17:00 Bethelkerk
ds. N.W. van den Houten
Kerktelefoon kanaal 3
zo 31 mrt 17:00 De Ark
ds. D. Hoolwerf (Kinderpaaszangdienst)
Kerktelefoon kanaal 6
zo 31 mrt 17:00 KC Emmaus
ds. W.J. van Schaik (Zeist)
Kerktelefoon kanaal 2
zo 31 mrt 18:30 Oude Kerk
ds. L. de Wit
Kerktelefoon kanaal 1
ma 01 apr 09:30 Sionkerk
ds. L. de Wit (Paaszangdienst)
Kerktelefoon kanaal 5
ma 01 apr 10:00 Oude Kerk
ds. J.C. Schuurman (Putten)
Kerktelefoon kanaal 1
Deze week en later
vr 29 mrt 15:00 Sionkerk
ds. L. de Wit
Kerktelefoon kanaal 5
vr 29 mrt 18:30 Bethanie
ds. D.C. Floor ( dienst OK )
vr 29 mrt 19:15 De Hartenberg
Goede Vrijdagviering
vr 29 mrt 19:30 Oude Kerk
ds. J.C. Breugem
Kerktelefoon kanaal 1
vr 29 mrt 19:30 Nieuwe Kerk
ds. P.A. Verbaan
Kerktelefoon kanaal 4
vr 29 mrt 19:30 Bethelkerk
ds. D.G.R.A. Beekman
Kerktelefoon kanaal 3
vr 29 mrt 19:30 De Ark
ds. D. Hoolwerf (Heilig Avondmaal)
Kerktelefoon kanaal 6
vr 29 mrt 19:30 KC Emmaus
zie Bethelkerk
Kerktelefoon kanaal 2
zo 31 mrt 08:45 De Ark
ds. D. Hoolwerf ( 1e dienst )
Kerktelefoon kanaal 6
zo 31 mrt 08:45 KC Emmaus
ds. N.W. van den Houten
Kerktelefoon kanaal 2
zo 31 mrt 09:30 Sionkerk
ds. L. de Wit
Kerktelefoon kanaal 5
zo 31 mrt 09:30 Nieuwe Kerk
ds. P.A. Verbaan
Kerktelefoon kanaal 4
zo 31 mrt 09:30 Bethelkerk
ds. D.G.R.A. Beekman
Kerktelefoon kanaal 3
zo 31 mrt 09:50 Oude Kerk
ds. J.C. Breugem
Kerktelefoon kanaal 1
zo 31 mrt 10:00 De Hartenberg
ds D.C. Reiling ( Paasviering )
zo 31 mrt 10:15 Bethanie
ds. D.C. Floor ( dienst KL )
zo 31 mrt 10:45 De Ark
ds. D. Hoolwerf ( 2e dienst )
zo 31 mrt 17:00 Sionkerk
ds. B.L.P. Tramper (Waarder)
Kerktelefoon kanaal 5
zo 31 mrt 17:00 Nieuwe Kerk
ds. A.J.R. Treur (Bodegraven)
Kerktelefoon kanaal 4
zo 31 mrt 17:00 Bethelkerk
ds. N.W. van den Houten
Kerktelefoon kanaal 3
zo 31 mrt 17:00 De Ark
ds. D. Hoolwerf (Kinderpaaszangdienst)
Kerktelefoon kanaal 6
zo 31 mrt 17:00 KC Emmaus
ds. W.J. van Schaik (Zeist)
Kerktelefoon kanaal 2
zo 31 mrt 18:30 Oude Kerk
ds. L. de Wit
Kerktelefoon kanaal 1
ma 01 apr 09:30 Sionkerk
ds. L. de Wit (Paaszangdienst)
Kerktelefoon kanaal 5
ma 01 apr 10:00 Oude Kerk
ds. J.C. Schuurman (Putten)
Kerktelefoon kanaal 1
zo 07 apr 09:00 KC Emmaus
ds. L.W. Smelt (Voorthuizen)
Kerktelefoon kanaal 2
zo 07 apr 09:30 Sionkerk
ds. J. de Jong (Nijkerk)
Kerktelefoon kanaal 5
zo 07 apr 09:30 Nieuwe Kerk
ds. P.A. Verbaan
Kerktelefoon kanaal 4
zo 07 apr 09:30 Bethelkerk
ds. J.B. Kamp (Arnhem / Elden)
Kerktelefoon kanaal 3
zo 07 apr 09:30 De Ark
ds. D. Hoolwerf (Toerustingsdienst)
Kerktelefoon kanaal 6
zo 07 apr 10:00 Oude Kerk
ds. J.C. Breugem (Heilige Doop)
Kerktelefoon kanaal 1
zo 07 apr 10:00 De Hartenberg
ds. G. Silvis ( Taizéviering )
zo 07 apr 10:15 Bethanie
ds. N.W. van den Houten ( dienst KL )
zo 07 apr 11:30 De Gelderhorst
mevr. C. Veldhuizen ( dovendienst )
zo 07 apr 17:00 Sionkerk
ds. G.H. Molenaar (Genemuiden)
Kerktelefoon kanaal 5
zo 07 apr 17:00 Nieuwe Kerk
ds. J.M. Aarnoudse (Ede)
Kerktelefoon kanaal 4
zo 07 apr 17:00 Bethelkerk
ds. A. Stijf (Ede)
Kerktelefoon kanaal 3
zo 07 apr 17:00 De Ark
ds. L. de Wit
Kerktelefoon kanaal 6
zo 07 apr 17:00 KC Emmaus
ds. N.W. van den Houten (Heilige Doop)
Kerktelefoon kanaal 2
zo 07 apr 18:30 Oude Kerk
ds. D. Hoolwerf
Kerktelefoon kanaal 1
zo 14 apr 09:00 KC Emmaus
ds. A. Groeneveld (Lunteren)
Kerktelefoon kanaal 2
zo 14 apr 09:30 Sionkerk
ds. L. de Wit
Kerktelefoon kanaal 5
zo 14 apr 09:30 Nieuwe Kerk
ds. D. Hoolwerf
Kerktelefoon kanaal 4
zo 14 apr 09:30 Bethelkerk
ds. D.G.R.A. Beekman (Uitzenddienst zendingsarbeiders)
Kerktelefoon kanaal 3
zo 14 apr 09:30 De Ark
ds. P.A. Verbaan
Kerktelefoon kanaal 6
zo 14 apr 10:00 Oude Kerk
ds. M. Messemaker (Cillaershoek)
Kerktelefoon kanaal 1
zo 14 apr 10:15 Bethanie
ds. D.C. Floor
zo 14 apr 17:00 Sionkerk
ds. J.C. Breugem
Kerktelefoon kanaal 5
zo 14 apr 17:00 Nieuwe Kerk
ds. P.A. Verbaan
Kerktelefoon kanaal 4
zo 14 apr 17:00 Bethelkerk
ds. D.G.R.A. Beekman
Kerktelefoon kanaal 3
zo 14 apr 17:00 De Ark
ds. D. Hoolwerf (Jeugddienst)
Kerktelefoon kanaal 6
zo 14 apr 17:00 KC Emmaus
ds. D.G.F. de Bree (Utrecht)
Kerktelefoon kanaal 2
zo 14 apr 18:30 Oude Kerk
ds. L. de Wit
Kerktelefoon kanaal 1
zo 21 apr 09:00 KC Emmaus
ds. N.W. van den Houten
Kerktelefoon kanaal 2
zo 21 apr 09:30 Sionkerk
ds. L. de Wit
Kerktelefoon kanaal 5
zo 21 apr 09:30 Nieuwe Kerk
ds. P.A. Verbaan
Kerktelefoon kanaal 4
zo 21 apr 09:30 Bethelkerk
ds. D.G.R.A. Beekman (jeugddienst)
Kerktelefoon kanaal 3
zo 21 apr 09:30 De Ark
ds. D. Hoolwerf
Kerktelefoon kanaal 6
zo 21 apr 10:00 Oude Kerk
ds. J.C. Breugem
Kerktelefoon kanaal 1
zo 21 apr 10:15 Bethanie
ds. G.J. van Steeg (Veenendaal)
zo 21 apr 17:00 Sionkerk
ds. D.G.R.A. Beekman
Kerktelefoon kanaal 5
zo 21 apr 17:00 Nieuwe Kerk
ds. D. Hoolwerf
Kerktelefoon kanaal 4
zo 21 apr 17:00 Bethelkerk
ds. D.P.H.C. Looijen (Zeist)
Kerktelefoon kanaal 3
zo 21 apr 17:00 De Ark
ds. N.W. van den Houten
Kerktelefoon kanaal 6
zo 21 apr 17:00 KC Emmaus
ds. W.J. van Schaik (Zeist)
Kerktelefoon kanaal 2
zo 21 apr 18:30 Oude Kerk
ds. J. van Dijk (Ridderkerk)
Kerktelefoon kanaal 1
zo 28 apr 09:00 KC Emmaus
ds. T.C. Verhoef (Nijkerk)
Kerktelefoon kanaal 2
zo 28 apr 09:30 Sionkerk
prop. A.N.J. Scheer (Huizen)
Kerktelefoon kanaal 5
zo 28 apr 09:30 Nieuwe Kerk
ds. G.J. van den Bos (Ede)
Kerktelefoon kanaal 4
zo 28 apr 09:30 Bethelkerk
dr. M. van Campen (Ede)
Kerktelefoon kanaal 3
zo 28 apr 09:30 De Ark
dr. P.J. Verhagen (Harderwijk)
Kerktelefoon kanaal 6
zo 28 apr 10:00 Oude Kerk
ds. L. Schaafsma (Nunspeet)
Kerktelefoon kanaal 1
zo 28 apr 10:00 De Hartenberg
ds. D. Hoolwerf
zo 28 apr 10:15 Bethanie
ds. J.C. Breugem
zo 28 apr 17:00 Sionkerk
ds. G.H. Vlijm (Wezep)
Kerktelefoon kanaal 5
zo 28 apr 17:00 Nieuwe Kerk
ds. M.J. Schuurman (Oldebroek)
Kerktelefoon kanaal 4
zo 28 apr 17:00 Bethelkerk
dr. P.J. Verhagen (Harderwijk)
Kerktelefoon kanaal 3
zo 28 apr 17:00 De Ark
ds. D. Hoolwerf (Heilige Doop)
Kerktelefoon kanaal 6
zo 28 apr 17:00 KC Emmaus
dr. J. van Eck (Lexmond)
Kerktelefoon kanaal 2
zo 28 apr 18:30 Oude Kerk
ds. J.C. Breugem
Kerktelefoon kanaal 1
zo 05 mei 09:00 KC Emmaus
prop. A.K.A. Mosterd ( Leerdam )
Kerktelefoon kanaal 2
zo 05 mei 09:30 Sionkerk
ds. C.H. Bijl (Papendrecht)
Kerktelefoon kanaal 5
zo 05 mei 09:30 Nieuwe Kerk
dhr. J. Kroon (Barneveld)
Kerktelefoon kanaal 4
zo 05 mei 09:30 Bethelkerk
ds. N.W. van den Houten
Kerktelefoon kanaal 3
zo 05 mei 09:30 De Ark
prof.dr. B.J.G. Reitsma (Voorthuizen)
Kerktelefoon kanaal 6
zo 05 mei 10:00 Oude Kerk
dhr. D. Jansen (Ede)
Kerktelefoon kanaal 1
zo 05 mei 10:15 Bethanie
ds. D.G.R.A. Beekman
zo 05 mei 17:00 Sionkerk
ds. J.C. de Groot (Dordrecht)
Kerktelefoon kanaal 5
zo 05 mei 17:00 Nieuwe Kerk
ds. W.G. van den Top (Ede)
Kerktelefoon kanaal 4
zo 05 mei 17:00 Bethelkerk
ds. D.G.R.A. Beekman
Kerktelefoon kanaal 3
zo 05 mei 17:00 De Ark
ds. C.A. van der Graaf (Veenendaal)
Kerktelefoon kanaal 6
zo 05 mei 17:00 KC Emmaus
ds. N.W. van den Houten
Kerktelefoon kanaal 2
zo 05 mei 18:30 Oude Kerk
ds. K. Hak (Groot-Ammers)
Kerktelefoon kanaal 1
do 09 mei 09:00 KC Emmaus
ds. N.W. van den Houten (Hemelvaartsdag)
Kerktelefoon kanaal 2
do 09 mei 09:30 Sionkerk
ds. L. de Wit (Hemelvaartsdag)
Kerktelefoon kanaal 5
do 09 mei 09:30 Nieuwe Kerk
dr. G. Vierwind (Putten) (Hemelvaartsdag)
Kerktelefoon kanaal 4
do 09 mei 09:30 Bethelkerk
ds. D.G.R.A. Beekman (Hemelvaartsdag)
Kerktelefoon kanaal 3
do 09 mei 09:30 De Ark
ds. D. Hoolwerf (Hemelvaartsdag)
Kerktelefoon kanaal 6
do 09 mei 10:00 Oude Kerk
ds. J.C. Breugem (Hemelvaartsdag)
Kerktelefoon kanaal 1
do 09 mei 10:15 Bethanie
ds. D.C. Floor (Hemelvaartsdag)
zo 12 mei 09:00 KC Emmaus
prof.dr. H. de Leede (Amersfoort)
Kerktelefoon kanaal 2
zo 12 mei 09:30 Sionkerk
ds. J.W. Hooydonk (Oldebroek)
Kerktelefoon kanaal 5
zo 12 mei 09:30 Nieuwe Kerk
ds. N.W. van den Houten
Kerktelefoon kanaal 4
zo 12 mei 09:30 Bethelkerk
ds. J. van der Meijden (Bergambacht)
Kerktelefoon kanaal 3
zo 12 mei 09:30 De Ark
ds. G.J. van den Bos (Ede)
Kerktelefoon kanaal 6
zo 12 mei 10:00 Oude Kerk
ds. L. de Wit
Kerktelefoon kanaal 1
zo 12 mei 10:15 Bethanie
ds. D. Hoolwerf
zo 12 mei 17:00 Sionkerk
ds. L. de Wit
Kerktelefoon kanaal 5
zo 12 mei 17:00 Nieuwe Kerk
ds. J.M. Aarnoudse (Ede)
Kerktelefoon kanaal 4
zo 12 mei 17:00 Bethelkerk
ds. I. Pauw (Wezep)
Kerktelefoon kanaal 3
zo 12 mei 17:00 De Ark
ds. D. Hoolwerf
Kerktelefoon kanaal 6
zo 12 mei 17:00 KC Emmaus
dhr. A. Verstoep (Barneveld)
Kerktelefoon kanaal 2
zo 12 mei 18:30 Oude Kerk
ds. J.C. Breugem
Kerktelefoon kanaal 1
zo 19 mei 08:45 KC Emmaus
ds. N.W. van den Houten (1e Pinksterdag)
Kerktelefoon kanaal 2
zo 19 mei 09:30 Sionkerk
ds. L. de Wit (1e Pinksterdag)
Kerktelefoon kanaal 5
zo 19 mei 09:30 Nieuwe Kerk
ds. P.A. Verbaan (1e Pinksterdag)
Kerktelefoon kanaal 4
zo 19 mei 09:30 Bethelkerk
ds. D.G.R.A. Beekman (1e Pinksterdag)
Kerktelefoon kanaal 3
zo 19 mei 09:30 De Ark
ds. D. Hoolwerf (1e Pinksterdag)
Kerktelefoon kanaal 6
zo 19 mei 10:00 Oude Kerk
ds. J.C. Breugem (1e Pinksterdag)
Kerktelefoon kanaal 1
zo 19 mei 10:15 Bethanie
ds. D.C. Floor (1e Pinksterdag)
zo 19 mei 17:00 Sionkerk
ds. J.C. Breugem
Kerktelefoon kanaal 5
zo 19 mei 17:00 Nieuwe Kerk
ds. N.W. van den Houten
Kerktelefoon kanaal 4
zo 19 mei 17:00 Bethelkerk
ds. P.A. Verbaan
Kerktelefoon kanaal 3
zo 19 mei 17:00 De Ark
ds. J. Haasnoot (Ede)
Kerktelefoon kanaal 6
zo 19 mei 17:00 KC Emmaus
ds. D.G.R.A. Beekman
Kerktelefoon kanaal 2
zo 19 mei 18:30 Oude Kerk
ds. H. Russcher (Veenendaal)
Kerktelefoon kanaal 1
ma 20 mei 08:30 Nieuwe Kerk
Hagepreek (2e Pinksterdag)
Kerktelefoon kanaal 4
ma 20 mei 10:00 Oude Kerk
ds. P. Molenaar (Lunteren) (2e Pinksterdag)
Kerktelefoon kanaal 1
zo 26 mei 09:00 KC Emmaus
ds. D. Hoolwerf
Kerktelefoon kanaal 2
zo 26 mei 09:30 Sionkerk
dr. P. Veerman (Ede)
Kerktelefoon kanaal 5
zo 26 mei 09:30 Nieuwe Kerk
ds. D. Schinkelshoek (Amersfoort)
Kerktelefoon kanaal 4
zo 26 mei 09:30 Bethelkerk
ds. M.P.D. Barth (Barneveld)
Kerktelefoon kanaal 3
zo 26 mei 09:30 De Ark
ds. A. Stijf (Ede)
Kerktelefoon kanaal 6
zo 26 mei 10:00 Oude Kerk
ds. J.C. Breugem
Kerktelefoon kanaal 1
zo 26 mei 10:00 De Hartenberg
ds. L. de Wit
zo 26 mei 10:15 Bethanie
ds. D.G.R.A. Beekman
zo 26 mei 17:00 Sionkerk
ds. L. de Wit
Kerktelefoon kanaal 5
zo 26 mei 17:00 Nieuwe Kerk
ds. J.C. Breugem
Kerktelefoon kanaal 4
zo 26 mei 17:00 Bethelkerk
ds. D.G.R.A. Beekman
Kerktelefoon kanaal 3
zo 26 mei 17:00 De Ark
ds. C.N. van Dis (Nieuwegein)
Kerktelefoon kanaal 6
zo 26 mei 17:00 KC Emmaus
dhr. L.T. Hagendijk (Zoetermeer Jeugddienst)
Kerktelefoon kanaal 2
zo 26 mei 18:30 Oude Kerk
dr. P. Veerman (Ede)
Kerktelefoon kanaal 1
zo 02 jun 09:00 KC Emmaus
ds. N.W. van den Houten
Kerktelefoon kanaal 2
zo 02 jun 09:30 Sionkerk
ds. L. de Wit
Kerktelefoon kanaal 5
zo 02 jun 09:30 Nieuwe Kerk
dr. W. Dekker (Oosterwolde)
Kerktelefoon kanaal 4
zo 02 jun 09:30 Bethelkerk
ds. D.G.R.A. Beekman
Kerktelefoon kanaal 3
zo 02 jun 09:30 De Ark
ds. D. Hoolwerf
Kerktelefoon kanaal 6
zo 02 jun 10:00 Oude Kerk
ds. J.C. Breugem
Kerktelefoon kanaal 1
zo 02 jun 10:15 Bethanie
ds. D.C. Floor
zo 02 jun 17:00 Sionkerk
ds. L. de Wit
Kerktelefoon kanaal 5